12.8 C
Münih

.: Bilim Dergi Yönetim Kadrosu :.

Uğur KESKİN
Kurucu & Yönetici

Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde Uçak Teknisyenliği bölümü öğrencisiyim. Bilim Dergi’sinin kurucusu ve yöneticisiyim.

E-Posta
Berke Bedri BÜYÜKBOSTANCI
İdari İşler

İstanbul Üniversitesi’nde Maden Mühendisliği bölümü okuyorum. Bilim Dergi’sinin idari işler kısmında görev alıyorum.

LinkedInE-Posta
Mihriban ARSLAN
Editör

Medipol Üniversitesi Radyoterapi bölümü okuyorum. Bilim dergisinin sosyal medya yöneticiliğini ve aynı zamanda editörlüğünü yapıyorum

InstagramE-Posta

.: Bilim Dergi Yazar Kadrosu :.

Didem ŞEKER
Yazar

Çevre Yüksek Mühendisi / Bilince Erişim Eğitmeni

InstagramE-Posta
Seval AYEKİN
Yazar

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenciyim. Araştırmak,öğrenmek ve bunları aktarmak bana keyif veriyor.

E-Posta
Ayça Nur DEMİR
Yazar
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuyorum. Bilim en büyük hobim. Tıp dışında uzay ve matematik üzerine çalışmayı seviyorum.
InstagramLinkedInE-Posta
Vehbi NAMA
Yazar

Sosyal bilimler lisesinde öğrenciyim. Hobi alanlarım genellikle; uzay, fizik, felsefe ve basketbol. Bilgiye hakim olma dileklerimle…

E-Posta
Şeyda KOCA
Yazar

İstanbul Üniversitesi’nde Biyoloji okuyorum. Yazı yazmak ve bilim hayatımın vazgeçilmez bir parçası. Bilimle kalmak dileğiyle.

TwitterE-Posta
Fatih AKBAŞ
Yazar

Ankara’da Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesinde okuyorum. Kitap okumak, film/dizi seyretmek ve bilim ile uğraşmak hobilerim.

E-Posta
Emirhan YİRİK
Yazar

Lise son sınıf öğrencisiyim.Eşit ağırlık bölümünde okuyorum. Kitap okumayı, bilgisayar oyunlarını seviyorum.

E-Posta
Melike ÇEVİK
Yazar

Fen bilimleri öğretmeniyim. Moleküler biyoloji yüksek lisans mezunuyum, araştırmaya, gezmeye meraklı, kitap kurduyum.

InstagramE-Posta
Merve KOYULMUŞ
Yazar
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Sürekli yeni şeyler deneyip/öğrenerek kendini geliştirmeye çalışan biriyim.
InstagramLinkedInE-Posta
H. Kağan GÜLCÜ
Yazar

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğrencisiyim. Ziraat’e dair her şeyi severek yapıyorum. “Milli Ekonominin Temeli Tarımdır.” Mustafa Kemal Atatürk

InstagramTwitterE-Posta
Umut GÜRSÜT
Yazar

Bursa’da yaşıyorum. Araştırmayı, okumayı, gözlem yapmayı ve öğrendiklerimi başka insanlara aktarmayı seviyorum. Bir de kedi severim 🙂

InstagramE-Posta
Ebru Nur ÖZBEK
Yazar

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde okuyorum. Mikrobiyoloji hücre ve evrimsel biyolojisi genel ilgi alanlarım oluşturuyor. Temel bilimler haricinde sosyoloji ve tarih okumaları yapmaya bayılıyorum.

InstagramE-Posta
Yusuf ÖZMEN
Yazar
Dicle Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisiyim. Tarih okuyup yazmakla birlikte, bilime de katkı yapmak isteyen düşünenen bir bireyim.
E-posta
Yavuz S. TEMİZOĞLU
Yazar

İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim. Yazılım ve Bilim ilgili alanlarım. Gerçeğe giden yolları aydınlatan ışığımız olan bilim’den uzak kalmama ümidiyle..

E-Posta
İrem SİPAHİ
Yazar

Antalya Kumluca Anadolu Lisesinde 3. Sınıf dil bölümü öğrencisiyim bilimi, bilimle olmayı, kitapları ve filmleri severim. Bilimle ve sağlıkla kalın.

E-Posta
Şule Nur OYLUMLUOĞLU
Yazar

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Moleküler Biyoloji Ve Genetik bölümü öğrencisiyim. Bilimi araştırmayı kitapları çok severim.

InstagramE-Posta
Gökalp KÜÇÜKHÜSEYİNOĞLU
Yazar

Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunuyum. Öncelikli olarak bilim kurgu ve fantastik olmak üzere her türden kitap, film ve diziye ilgi duyarım. Instagram üzerindeki “galaksikitapligi” isimli sayfamda kitap incelemeleri yapıyorum.

InstagramE-Posta
Furkan YAŞA
Yazar

“Bilimin Popülerleşmesi”için popüler bilim yazıları yazıyorum.

InstagramTwitterE-Posta
Semanur EROL
Yazar

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü öğrencisiyim. Bilime dair araştırmalar yapmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı severim,insanlara bir nebze olsun faydalı olmayı isterim. Bilimle ve sağlıkla kalın.

InstagramTwitterE-Posta
Şahin AKSOY
Yazar

'Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.'
Mustafa Kemal Atatürk

E-Posta
Mehmet Hakkı YILDIZ
Yazar
Gaziantep'te yaşıyorum. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Finans alanında yüksek lisans yapmaktayım. Teknoloji ve finansı severek takip ediyorum ve araştırmacı biriyim.
InstagramTwitterE-Posta
Pelin EŞKİN
Yazar

Sanko Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyorum. Bilimin her alanı ve sanat benim için paha biçilmez bir tutkudur. Kendimi geliştirecek yeni alanlar aramayı severim.

Berkay ECEOĞLU
Yazar

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği
mezunuyum. Biyomedikal bilimleri ve gelişmeleri sıkı takip ediyorum.
Sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. ''Hissiyatı ve vicdani
telakkiyati, ilim ve fenle besleyip eğiterek toplumun gerçek huzur ve
saadetine çalışmak ulvi bir görüştür.''

Okan ÖZGÜRBÜZ
Yazar

Cahillik mükteseptir, ancak tahsille kazanılır.

Hilal MUSAYEV
Yazar
Azerbaycan Tıp Üniversitesinde okuyorum. En büyük hayalim, bütün insanlığın bilimle ilerlemesidir. 
Tevfik SAYAR
Yazar

Fen lisesinde öğrenim görmekteyim. Hobilerim Formula 1 izlemek, uzay ve makineler üstüne araştırlamalar yapmak, dizi/film izlemek ve kitap okumak diyebilirim.

Atahan VARDAR
Yazar

Bursa da lise 3.sınıf öğrencisiyim. Şu anda amatör olarak fizik üzerine çalışıyorum. İleride de profesyonel olarak fizik üzerine çalışmak, bilim yapmak istiyorum.

İlayda MEYDAN
Yazar

3 dil 2 köpek 2 spor branşı sahibi meraklı bir kişiliğim. İnsanlığın günden güne okuyup daha fazla bilgi sahibi olması adına uzay ve bilim ile ilgili makaleler yazıyorum

Yaşar Emre BAŞER
Yazar

Bilim ve tarih tutkunuyum. Bilimsel yazılar okuyup yazmayı ve bu konularda tartışmayı severim.

Eyüp ÇOHADAR
Yazar

Bir şeye ait her şeyi öğrenin, her şeye dair bir şeyler bilin.

Ahmet KAPTAN
Yazar

Merhaba ben Ahmet Kaptan. Junior kalıbını yırtmış ama Senior olamamış 5+ yıllık deneyime sahip bir yazılımcıyım. Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 3.sınıf öğrencisiyim..Yazılım ve teknoloji hakkındaki gelişmeleri takip etmeyi ve makaleler yazmayı çok seviyorum...

Görkem AÇAR
Yazar

Biruni Üniversitesi’nde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencisiyim. Başlıca araştırma alanlarım  Nörolojik rehabilitasyon, protez-ortez biyomekani, yürüme analizi, insan kinezyolojisi ve kas mimarisi, egzersizin nörobilimi, çocuklarda normal motor gelişim, nöroplastisite, ayna nöronlar, nanoteknolojik rehabilitasyon ve  ağrı bilimidir. Ayrıca keman çalmayı, kitap okumayı ve basketbol oynamayı severim.

Yahya Oral
Yazar

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon mezunuyum. Aynı zamanda üniversitede Türkçe Öğretmenliği okuyorum. Araştırmayı ve öğrenmeyi , yeni fikirler üzerinde düşünmeyi seviyorum .

Kaan Buğra Çağlar
Yazar

İstanbul'da yaşıyorum. 12.sınıf öğrencisiyim. Bilim, Havacılık, Teknoloji, Tarih, Felsefe, Coğrafya başlıca ilgi alanlarım. Araştırmayı, kitap okumayı, öğrenmeyi seviyorum. Öğrendiklerimi başkalarıyla paylaşmak beni mutlu ediyor.

Mehmet Akkaşoğlu
Yazar

Ortaokulumu TED'de tamamladım, şu anda lise 2.sınıf öğrencisiyim ve Bahçeşehir Koleji'nde okuyorum. En büyük hobim araştırmak ve araştırdıklarımı paylaşmak.

Berkay Güngör
Yazar

Tekirdağ Namık Kemal Lisesinde okuyorum. Bilimle olmayı, araştırmayı,öğrendiklerimi başkalarına aktarmayı seviyorum . Özel olarak biyoloji ile ilgileniyorum ve ileride de profesyonel olarak biyoloji çalışmak istiyorum.

Cem Ali UZUN
Yazar

Yakın Doğu Üniversitesi Tıp fakültesi öğrencisiyim siyaset, fizik, genetik, ile ilgileniyorum