28 C
Münih

Bilim Dergi, 2020 yılında ücretsiz dijital bilim dergisi konseptinde açılmış bir web sitesi ve dergidir. Bir amacımız var ve bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Türkiye’nin her bir şehrine, ilçesine bilimi ulaştırmak, bilimi sevdirmek. Amacımız doğrultusunda dergimizi basılı değil dijital olarak yayınlıyoruz, çünkü herkese ulaşmasını istiyoruz.

İlk sayımızın çıktığı günden bu yana büyük ilgi gördük. Olumlu ve olumsuz yorumlar yapıldı, hatalarımızdan ders alıyoruz ve dergimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Abone olduğunuz takdirde yeni sayılarımız elektronik posta adresinize ekibimiz tarafından yollanmaktadır. Abonelik ücretsizdir.

Yönetim ekibi, yazar ekibi, grafik ekibi, sosyal medya ekibi, hepimiz gönüllü olarak çalışıyoruz. Herhangi bir sponsorumuz yok.

Web sitemizin, kullandığımız grafik programlarının, dergi hazırlama programlarının aylık giderlerini biz karşılıyoruz.

Unutmadan belirtelim ki, Bilim Dergi Dijital Sayıları her zaman ücretsiz olacaktır.

5000+
İlk sayımız binlerce kişiye ulaştı!

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Dergi neden dijital olarak yayınlanıyor?
Dergi almak için markete, kırtasiyeye, kitapçıya gidebilirsiniz, fakat dijital bir dergiyi dakikalar içerisinde elde edebilirsiniz. Dergimizin herkese ulaşması için dijital olarak yayınlanmasını istedik.
Bilim Dergi her zaman ücretsiz olacak mı?
Dijital sayımız her zaman ücretsiz olacaktır. İlerleyen dönemlerde eğer dergimizin basımını yaparsak uygun bir fiyat ile siz değerli abonelerimize sunacağız.
Son sayılarınızı nereden okuyabilirim?
www.bilimdergi.com/sayi adresinden dergimizin tüm dijital sayılarını ücretsiz okuyabilirsiniz. İsterseniz cihazınıza da indirebilirsiniz.
Abonelik ücretli mi? Nasıl abone olabilirim?
Abonelik ücretsizdir, bilimdergi.com/abone bağlantısından dijital dergimize abone olabilirsiniz. Yeni sayımız çıktığında çalışma arkadaşlarımız dergimizi mail adresinize gönderecektir.
Dergide nasıl yazar olabilirim?
Dergimizde gönüllü yazar olmak istiyorsanız buradaki formu doldurmanız gerekmektedir. Çalışma arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.
Hiçbir geliriniz olmamasına rağmen bu platform nasıl ayakta duruyor?
Web sitemizdeki reklamlardan elde ettiğimiz gelirler, dergimizdeki reklamlar kullandığımız programların ücretini bile karşılamıyor. Giderlerimiz yönetici kadromuz tarafından karşılanıyor.
Maddi olarak destek olmak istiyorum, nasıl destek olurum?
Şu an maddi olarak destek kabul etmiyoruz. Bize en büyük desteği web sitemizi takip ederek, ilginizi çeken reklamlara tıklayarak sağlayabilirsiniz.